18.01.2019.
Zielona szkoła- Kulka
W dniach 11-13 maja br. na trzydniową wycieczkę do Kulki nad jeziorem Łęsk wyjechała 40 osobowa grupa złożona z uczniów klasy V a i VI a.

W programie pobytu w Ośrodku Wypoczynkowym znalazły się: zwiad terenowy po okolicy, quady, zabawa w nowoczesnej dyskotece w Cool Clubie, ścianka wspinaczkowa, ognisko z animatorem, nocna wyprawa „świetliki”, symulator lotów kosmicznych, bitwa plemion- zajęcia w terenie, waterball, strzelnica paintaballowa, park linowy. Atrakcje oferowane w Kulce wymagały niezłej kondycji, woli walki i uporu w pokonywaniu, zręcznościowych i siłowych zadań. Nasze klasy sportowe z łatwością sobie z nimi poradziły. Spędzony na zielonej szkole czas dostarczył uczestnikom niezapomnianych wrażeń.