19.03.2019.
Siatkówka na Miedzianej po raz kolejny&

W dniach 30, 31 maja i 2 czerwca 2016 roku w Naszej Szkole odbył się

XVI Otwarty Turniej w Piłkę Mini Siatkową o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola m. st. Warszawy.

Rozgrywki siatkarskie odbyły się w trzech poziomach wiekowych: klas czwartych, piątych i szóstych w kategorii dziewcząt i chłopców.

Fundatorem pucharów, medali, nagród rzeczowych dla zwycięzców oraz kanapek i napojów dla wszystkich uczestników był Zespół Sportu i Rekreacji dla Dzielnicy Wola oraz UMKS MOS Wola.

Nagrody wręczał Dyrektor Naszej Szkoły p. Paweł Prusik.

Turniej cieszył się olbrzymią popularnością, udział wzięło w nim aż 260 młodych sportowców:

36 zespołów dziewczęcych i 47 zespołów chłopców z Woli, Ochoty, Białołęki i Bemowa.

Zawody w siatkówkę to nasza tradycja - sportowe święto szkoły. Cała społeczność szkolna jest zaangażowana: w organizację, sędziowanie, kibicowanie oraz czynny udział w rozgrywkach.  Jesteśmy pewni, że te emocjonujące sportowe przeżycia głęboko zapadną w naszej pamięci. Zapraszamy w przyszłym roku!

Wśród dziewcząt najlepsze okazały się zawodniczki w kategorii klas czwartych z SP 317, piątych z SP 222

a w kategorii klas szóstych  - SP 175.

Wśród chłopców w kategoriach klas czwartych, piątych i szóstych najlepsi byli zawodnicy z SP 26

Wszystkim zawodnikom i trenerom gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów !!!