18.01.2019.
PRÓBNA EWAKUACJA SZKOŁY
17 czerwca 2016 roku w naszej szkole odbyła się próbna ewakuacja.

O godz. 8.15 po usłyszeniu sygnału alarmowego uczniowie wraz z nauczycielami oraz pozostali pracownicy szkoły zgodnie ze wszystkimi procedurami udali się drogami ewakuacyjnymi na miejsce zbiórki. Ewakuacja zajęła nam 2 minuty. Obecni podczas ewakuacji policjanci z Komendy Rejonowej Policji - Warszawa IV bardzo wysoko ocenili sprawność przebiegu ewakuacji.

Głównym celem przeprowadzonych ćwiczeń było zapoznanie uczniów i wszystkich pracowników szkoły z procedurami dotyczącymi zachowania się w sytuacji pożaru lub innego zagrożenia dla życia, zdrowia oraz praktyczne zastosowanie tych procedur.

Próbna ewakuacja została zgłoszona do Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej oraz Komendy Rejonowej Policji.