18.08.2018.
Apel Wakacje z wyobraźnią 2016
W dniu 17 czerwca 2016 roku odbyły się spotkania poświęcone bezpieczeństwu dzieci podczas wakacji przygotowane przez p. psycholog Małgorzatę Prus i p. pedagog Irenę Pych wraz z uczniami klas 2c i 5a.

Uczniowie klasy 2c recytowali wiersz „Wakacje z wyobraźnią”, zawierające wiele cennych rad, dzięki którym wakacje będą bezpieczne i przyjemne. Recytacje uczniowie doskonalili pod kierunkiem p. Agnieszki Liszkiewicz – Pakulskiej.

Uczniowie klasy 5a wcielili się w rolę dziennikarzy telewizyjnych relacjonujących przygotowania do wakacji. Elementem widowiska była prezentacja multimedialna „Bezpieczne wakacje 2016”, w której największy nacisk położono na bezpieczeństwo dzieci w podróży, nad wodą, w lesie, w górach, na łące i w mieście. Zwrócono szczególną uwagę na zagrożenie jakie stanowi roślina - barszcz Sosnowskiego.

Spotkanie z uczniami było też okazją do podsumowania  przez pana dyrektora Pawła Prusika i panią wicedyrektor Beatę Ciemięgę osiągnięć uczniów w tym semestrze. Wyróżnieni uczniowie otrzymali dyplomy, nagrody i życzenia dalszych sukcesów.

Wakacje to czas wspaniałej zabawy i odpoczynku. Zadbajmy o to, aby nasi uczniowie korzystali z wakacyjnych atrakcji mądrze!

Miłych i bezpiecznych wakacji!