18.08.2018.
Dzień języków obcych
W piątek 17 czerwca odbyła się kolejna edycja Dnia języków obcych Tym razem uczniowie stanęli do wielkiego zadania, które zaowocuje w przyszłym roku szkolnym. Zadaniem uczniów było tworzenie kolorowych fiszek, które będą już od września pomagały w utrwalaniu słownictwa. Na szkolnych korytarzach zawisną dwie tablice, które będą pełniły rolę słownika (co tydzień słówka na inną literę). Stworzone przez uczniów ilustracje będą świetnym uzupełnieniem.

Dla klas 4-6 został także zorganizowany konkurs nt. krajów anglojęzycznych. Bezkonkurencyjni okazali się uczniowie klasy 6a: Filip Płatek oraz Karol Krawiec.
Rozwiązano także konkurs multimedialny dt. Williama Szekspira. Najlepszą biografię w formie prezentacji wykonała Julia Kwiecińska również z klasy 6a

Na koniec cała społeczność szkolna była świadkami przedstawienia "Tough cases", na którym tajemniczy super bohater uświadomił wszystkim, że najważniejszy jest rozum, będący naszą największą super mocą.

Nauczyciele języka angielskiego serdecznie dziękują wszystkim uczniom, wychowawcom oraz rodzicom za zaangażowanie w tworzenie i realizacje tego dnia :-)