23.10.2018.
Otrzęsiny klas IV
4 października b.r. uczniowie naszej szkoły spotkali się na sali gimnastycznej, gdzie Samorząd Uczniowski przygotował tradycyjne otrzęsiny, których celem była integracja uczniów klas czwartych z uczniami starszych klas.

Nie było jednak mazania twarzy i różnych „dziwnych” konkurencji. Wszystko odbyło się w formie zabawy, a czwartoklasiści po złożeniu ślubowania musieli wykazać się wiedzą i kreatywnością biorąc udział w konkurencjach, które przygotowali im starsi koledzy i koleżanki. Było picie mleczka, test mądrości, karaoke i konkurencja dla par. Nie zabrakło również konkurencji dla wychowawców. Po otrzęsinach i rozdaniu nagród dla SUPER KLASY 2016 Samorząd Uczniowski zaprosił zebranych na dyskotekę.