18.01.2019.
VI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Dnia 30.09.2016 r. w naszej szkole odbył się na lekcjach matematyki egzamin pisemny z tabliczki mnożenia. W egzaminie wzięło udział 133 uczniów, a egzamin zdało 61. Każdy uczeń, który zdał egzamin pisemny otrzymał imienną legitymację Eksperta Tabliczki Mnożenia i medal.

Zabawa z tabliczką mnożenia rozpoczęła się od 26.09.2016 r. Uczniowie poprzez zabawy przypominali sobie tabliczkę mnożenia. Na przykład: ,,Hasło dnia", ,,Spacery matematyczne" i ,,Marmur". Uczniowie wybrani przez nauczyciela Joannę Rohn do Komisji Egzaminacyjnej Tabliczki Mnożenia chodzili po szkole i sprawdzali wiedzę uczniów z tabliczki mnożenia. Przez cały tydzień trenowaliśmy w szkole tabliczkę mnożenia, aby przygotować się na egzamin 30 września.