21.08.2018.
Nagroda Burmistrza dzielnicy Wola
Miło nam poinformować, iż uczennica klasy 6c: WERONIKA VON LONSKI została wytypowana, głosami członków Rady Pedagogicznej, do nagrody Burmistrza Dzielnicy Wola, z okazji 100- lecia istnienia dzielnicy.
Rada Dzielnicy oraz Pan Burmistrz ufundowali tę nagrodę dla tych uczniów wolskich szkół, którzy oprócz bardzo dobrych wyników w nauce są aktywni społecznie oraz dbają o wizerunek szkoły oraz dzielnicy poprzez swoją działalność i współpracę z różnymi środowiskami.
Weronika spełniła wszystkie kryteria wymagane do nominacji. Poza bardzo dobrymi osiągnięciami w szkole aktywnie włączyła się w wolontariat zarówno na terenie szkoły (prowadzenie zajęć dodatkowych dla dzieci z oddziałów przedszkolnych), jak i na zewnątrz poprzez opiekowanie się bezdomnymi zwierzakami w schronisku "Pod psim azylem".
Uczennica zajmuje się także opieką nad szkolną izbą pamięci oraz współpracuje ze środowiskiem kombatantów Zgrupowania AK Chrobry II.
Gratulujemy serdecznie Weronice tego wspaniałego wyróżnienia, życząc tym samym kolejnych sukcesów.