18.08.2018.
Piknik Ekologiczno- Zdrowotny

W sobotę 6 października 2007 roku, w godzinach 9-12 odbył się w naszej szkole Piknik Ekologiczno- Zdrowotny, na który zostali zaproszeni nie tylko uczniowie naszej placówki, ale również ich rodzice, dziadkowie, najbliżsi. Szkoła tętniła po prostu życiem. Dzieci wraz z rodzicami mogli miło spędzic wspólny czas. Przeprowadzonych zostało wiele konkursów i gier sportowych. Był m.in. konkurs plastyczny(wykonanie pojemnika ekologicznego na odpady), konkurs wiedzy ekologicznej, konkurs języka angielskiego, konkursy i gry sportowe w 3 dyscyplinach. Uczniowie poszczególnych klas prezentowali, na specjalnie przygotowanych stoiskach, zdrowe produkty żywnościowe. Odbywały się krótkie prelekcje, połączone w pokazem zdrowej żywności i jej degustacja. „Stołówka szkolna” w tym dniu jak zawsze stanęła na wysokości zadania. Każdy gośc i uczestnik pikniku został na zakończenie poczęstowany żurkiem ze swojską białą kiełbasą(pychota!) Ten piknik to kolejne wydarzenie w naszej szkole, które dostarczyło zebranym niezapomnianych wrażeń.