21.08.2018.
Msza Święta z okazji 90 - lecia szkoły

29.11. 2016 r. o godz 10.00 Mszą Św. w Parafii Dzieciątka Jezus w Warszawie rozpoczęliśmy obchody 90 - lecia istnienia naszej szkoły. Głównym celebransem Mszy był Dyrektor Wydziału do spraw dzieci i młodzieży Archidjecezji Warszawskiej ks. kanonik Marek Przybylski, towarzyszyli  ks. Proboszcz Jarosław Gralicki i Wikariusz ks. Zbigniew Okulus.

W Eucharystii uczestniczyli : Dyrektor szkoły Pan Paweł Prusik,  kombatanci ze zgrupowania AK Chrobry II, nauczyciele, wychowawcy, pedagodzy, harcerze, rodzice i dzieci z naszej szkoły. Uczniowie przygotowali czytania mszalne , modlitwę wiernych i procesję z darami, Słowo Boże wygłosił ks. kanonik Marek Przybylski.Podczas tej uroczystości został poświęcony sztandar, który kombatanci ze Zgrupowania AK Chrobry II przekazali naszej szkole.