23.10.2018.
Koncert kolęd
Czas przygotowania się do świąt Bożego Narodzenia to również czas kolędowania. Szkolny chór „Miedziane nutki został poproszony o zaśpiewanie  kolędowego koncertu w siedzibie związku zawodowego  pracowników oświaty „Solidarność”.

Koncertu wysłuchali nauczyciele, pracownicy oświaty i przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego. Niektórzy słuchacze włączyli się do wspólnego  śpiewania.   Dzieci  zaprezentowały  również swoje umiejętności instrumentalne. Niektóre z kolęd zostały zaśpiewane przy akompaniamencie  na dzwonkach  wykonanym samodzielnie przez chórzystów. Koncert został przyjęty z uznaniem przez słuchaczy. Repertuar koncertu opierał się na tradycyjnych kolędach polskich oraz piosenkach świątecznych.