21.08.2018.
Bal karnawałowy klas 0-3

W czwartek 12 stycznia b.r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez uczniów klas 0-III. Tego dnia nasza sala gimnastyczna zamieniła się w salę  balową, pięknie udekorowaną balonami i kolorowymi serpentynami.

Ten zjawiskowy wygląd wprowadził naszych uczniów w radosny nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy, do której uroczyście zaprosił prowadzący imprezę……Uczniowie młodszych klas licznie przybyli w pięknych i pomysłowych strojach, wcielając się w różne postacie.

Prowadzący bal animatorzy urozmaicali zabawę różnymi konkursami. Podczas przerwy dzieci miały czas na słodki poczęstunek w swoich salach oraz wykonanie pamiątkowych zdjęć.

Wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tej imprezy i pomagającym w przygotowaniu i przebiegu zabawy Rodzicom – serdecznie dziękujemy!

Kolejne karnawałowe szaleństwo dopiero za rok☺