17.01.2019.
Vb w pizzerii

Jak nazywa się czapka Pizzera?  Gdzie przyrządzono pierwszą pizzę?
Na te i wiele innych pytań uczniowie klasy V „b” znaleźli odpowiedź na  specjalnej prezentacji zorganizowanej w Restauracji Gusto Dominium Ochota  przy ul. Grójeckiej 22/24.

W poniedziałek, 6 lutego 2017r. piątoklasiści wybrali się na warsztaty kulinarne. Dzieci  z zainteresowaniem przyglądały się pracy pizzera – dowiedziały się jak nazywa się czapka pizzera, poznały składniki niezbędne do przygotowania pizzy, komponowały również swoje ulubione pizze.  Po pokazie uczniowie przystąpili do degustacji pizz, do których sami wybrali składniki. Wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że były pyszne:) Ogromną niespodzianką były otrzymane upominki, a wśród nich dyplomy małego pizzera. Dodatkową atrakcją były napoje, które już ledwo zmieściły się w pełnych brzuszkach.