19.08.2018.
Dzień otwarty szkoły

W sobotę 4 lutego otworzyliśmy drzwi naszej szkoły dla gości - przyszłych uczniów oraz ich rodziców. Od progu czekały na nich  już atrakcje: ekologiczna kawiarenka, wystawa prac plastycznych uczniów klas 1 - 3, kolorowe balony.

Wszystkich zebranych  powitała serdecznie wicedyrektor szkoły pani Beata Ciemięga. Uczennice klasy 6 c pokazały naszą szkołe w prezentacji multimedialnej. Następnie  dzieci z klas pierwszych wystapiły w przedstawieniu ,,Miesiące". Starsi uczniowie zaprezentowali się w pokazie siatkarskim, pokazie tanecznym, mini recitalu chóru szkolnego. Kolejki chętnych ustawiały się do stoisk z malowaniem buzi i kolorowankami. Niemałą atrakcją były  stoiska sportowe dla dzieci i dorosłych, zabawy na batucie, mecz siatkówki pomiędzy rodzicami i uczniami, rodzinne rozgrywki tenisowe. Kandydaci na uczniów naszej szkoły wraz z rodzicami zwiedzali poszczególne pomieszczenia w budynku szkoły, mieli okazję porozmawiać z wychowawcami, pedagogiem i psychologiem szkolnym. Miło płynął czas sportowej rywalizacji. Rodzice zwracali uwagę na wyposażenie sal lekcyjnych, godziny pracy świetlicy, stołówki. Podobała im się nasza ,,kolorowa , sportowa" szkoła. Zapraszamy do Nas!