23.10.2018.
Chrońmy przyrodę

Dnia 17 marca 2017 roku odbył się apel dla klas 0-I pt. „Chrońmy przyrodę!”. Spotkanie przygotowały klasy 1a i 3c wraz z wychowawczyniami.

W pierwszej części uczniowie z wyżej wymienionych klas zaprezentowali wiersze i piosenki. Przekazali wiedzę zdobytą na lekcjach w ramach klasowych programów edukacyjnych- klasa 1a- „Skrzydlaci przyjaciele”, natomiast klasa 3c- „Z ekologią na Ty”.

W drugiej części wszyscy przybyli uczniowie rysowali na mega długiej kartce kolorowy, wiosenny rysunek.

Spotkanie miało na celu przekazanie wiedzy przyrodniczej, jak również integrację dzieci i tworzenie wspólnej pracy plastycznej.

Na zakończenie każda klasa otrzymała w nagrodę puzzle, a wykonawcy słodką niespodziankę.