21.08.2018.
Treasures of the Earth
ImagePrzełom listopada i grudnia dla uczniów z klasy IIIa stał pod znakiem przygotowań do konkursu z języka angielskiego "Treasures of the Earth", który miał miejsce 3 grudnia 2007 w ośrodku "Poniatówka" w miejscowości Błonie.
Szereg prób, pod kierunkiem p. Małgorzaty Dębińskiej oraz p. Rafała Tyburskiego, na których zostały wylane hektolitry potu, zaowocowały znakomitym trzecim miejscem. Uczniowie w specjalnie przygotowanych na tę okoliczność strojach, urzekli jurorów swoim talentem aktorskim i znajomością języka angielskiego.
Tydzień później laureci konkusru wzięli udział w uroczystej gali finałowej, która odbyła się w Amabasadzie Stanów Zjednoczonych w Warszawie, która objęła honorowy patronat nad konkursem. Nasi uczniowie otrzymali dyplomy oraz cudowne nagrody rzeczowe.
Gratulujemy laureatom i czekamy na dalsze sukcesy !!!