19.06.2018.
Interaktywna lekcja w kinie klasy 4a

Klasa 4a pod koniec kwietnia uczestniczyła w lekcji interaktywnej w kinie Cinema Park na Bemowie. Wybraliśmy program edukacyjny pt. „Wszystko o człowieku”. Podczas tej niecodziennej lekcji uczniowie nie tylko przyswajają teorię, ale również widzą, słyszą i czują omawiane zjawiska. Program pokazuje piękno ludzkiego umysłu oraz jego twórczą i kreatywną pracę.

Dzieci wzięły udział w trójwymiarowej podróży do wnętrza ludzkiego ciała, uczestniczyły w rozważaniach na temat granic ingerencji postępu medycyny w ludzkie życie i zdrowie, dowiedziały się jak muzyka wpływa na nasz nastrój. Na koniec miały okazję sprawdzić swoją wiedzę odpowiadając na pytania na temat faktów, postaci, narodów, kultur i wybitnych indywidualności.

Mimo fatalnej pogody humory dopisywały, a „sala ruchu” z pewnością stanie się niezapomnianym przeżyciem.