19.03.2019.
Zielona Szkoła- Jastrzębia Góra

W dniach 16-19 maja 2017 r. większość uczniów z klasy 4b, 6 b i 6 c pojechało na Zieloną Szkolę do Jastrzębiej Góry.

Pierwszego dnia uczniowie zwiedzali Stare Miasto w Gdańsku.

Po przyjeździe do Jastrzębiej Góry, zakwaterowaniu w pensjonacie nastąpiło przywitanie z morzem.

W środę dzieci spędziły czas w  aqua parku w Redzie. Najodważniejsi stanęli oko w oko z rekinami zjeżdżając ze zjeżdżalni Shark Slide, w której znajduje się akwarium z tymi niebezpiecznymi zwierzętami. Trzymająca w napięciu wodna podróż kończyła się w zamkowym skarbcu, czyli w zaczarowanym złotym basenie. Po powrocie z basenu dzieci podziwiały zachód słońca nad morzem.

W czasie wieczorku integracyjnego uczniowie zapoznali się z kulturą i tradycją Kaszub.

Czwartek był dniem pełnym wyzwań. Po zwiedzaniu portu w Łebie, uczniowie udali się do Słowińskiego Parku Narodowego, przeszli (5 km) do słynnych ruchomych wydm.

Na zakończenie dnia i pożegnanie odbyła się dyskoteka i ognisko.

W piątek wracając do Warszawy uczniowie zwiedzili Hel i znajdujące się w nim fokarium.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy kondycji oraz hartu ducha i zapraszamy na kolejne wojaże