24.03.2019.
Siatkówka na Miedzianej po raz siedemnasty&

W dniach 29, 30, 31 maja 2017 roku w Naszej Szkole odbył się

XVII Otwarty Turniej w Piłkę Mini Siatkową o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola m. st. Warszawy.

Rozgrywki siatkarskie odbyły się na trzech poziomach wiekowych: klas czwartych, piątych i szóstych w kategorii dziewcząt i chłopców.

Fundatorem pucharów, medali, dla zwycięzców oraz napojów dla wszystkich uczestników był Zespół Sportu i Rekreacji dla Dzielnicy Wola.

Turniej cieszył się olbrzymią popularnością udział wzięło w nim  170 młodych sportowców:

27 zespołów dziewczęcych i 32 zespoły chłopców z Woli, Ursusa, Białołęki i Bemowa.

Zawody w siatkówkę to nasza tradycja - sportowe święto szkoły. Cała społeczność szkolna jest zaangażowana: w organizację, sędziowanie, kibicowanie oraz czynny udział w rozgrywkach.  Jesteśmy pewni, że te emocjonujące sportowe przeżycia głęboko zapadną w naszej pamięci. Zapraszamy w przyszłym roku!

Wśród dziewcząt najlepsze okazały się zawodniczki w kategorii klas czwartych z SP 225, piątych z SP 26

a w kategorii klas szóstych  - SP 26.

Wśród chłopców w kategoriach klas czwartych i piątych zwyciężyli siatkarze z SP 4, a w szóstych najlepsi byli zawodnicy z SP nr 26

Wszystkim zawodnikom i trenerom gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów !!!