23.10.2018.
Idą święta...
Image24 grudnia- Wigilia. W naszej szkole na każdym kroku widać zbliżające się święta. Wspaniale udekorowane sale lekcyjne i korytarze, a uczniowie przygotowują Jasełka.
    17 grudnia odbyła się impreza jasełkowa w klasie "0" Wzrok wzruszonych rodziców przyciągała piękna betlejemska stajenka i olbrzymia przystrojona, kolorowa choinka. Na specjalnie na tę uroczystość nakrytych białymi obrusami stołach ustawione były różne wigilijne dania.
    Dzieci ubrane w stroje (rodziny bożej) wyglądały bardzo dostojnie. Ich występ wzruszył do łez wszystkich zebranych. Oklaskom nie było końca. Po uroczystych Jasełkach rozpoczęły się warsztaty, na których rodzice i ich pociechy wykonywali ozdoby choinkowe, które potem zawieszano na sosnowym drzewku. W końcu wszyscy zasiedli do wigilijnego stołu. Zapanowała ogólna radość.
    Zerówkowicze, wspaniale przygotowanie przez swoją wychowawczynię, spisali się na medal. Teraz kolej na klasy I-III i IV-VI.