21.08.2018.
Apel Wakacje 2017
W dniu 14 czerwca 2017 roku odbyły się spotkania poświęcone bezpieczeństwu dzieci podczas wakacji przygotowane przez p. psycholog Małgorzatę Prus i p. pedagog Irenę Pych wraz z uczniami klas 2a i 2c.

Uczniowie klasy 2a recytowali wiersz „Wakacje z wyobraźnią”, a klasy 2c śpiewali piosenki zawierające wiele cennych rad, dzięki którym wakacje będą bezpieczne i przyjemne. Śpiew i recytacje uczniowie doskonalili pod kierunkiem p Małgorzaty Izdebskiej i p. Katarzyny Wysockiej.

Uczniowie oglądali prezentację multimedialną, w której największy nacisk położono na bezpieczeństwo dzieci nad wodą, w górach, w lesie i w mieście. Zwrócono uwagę uczniów na zagrożenie jakie stanowią kleszcze, szerszenie, żmije zygzakowate oraz roślina - barszcz Sosnowskiego.

Zgodnie z zaleceniami pani Anny Zalewskiej, Minister Edukacji Narodowej, poproszono uczniów o przekazanie rodzicom instrukcji zawartych na następujących stronach internetowych: wypoczynek.men.gov.pl; www.ore.edu.pl;  www.dopalaczeinfo.pl; www.msz.gov.pl/pl/ipolak; www.odyseusz.msz.gov.pl.

Spotkanie z uczniami było też okazją do podsumowania  przez pana dyrektora Pawła Prusika i panią wicedyrektor Beatę Ciemięgę osiągnięć uczniów. Uczniowie klas 4 – 6 otrzymali „Motywatory”, a wyróżnieni uczniowie klas 0 -3 otrzymali dyplomy i nagrody. Wszystkim uczniom kierownictwo Szkoły złożyło życzenia dalszych sukcesów, a przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku.

Wakacje to czas wspaniałej zabawy i odpoczynku. Uczniowie bądźcie rozważni i  korzystajcie z wakacyjnych atrakcji mądrze!

Miłych i bezpiecznych wakacji!