21.08.2018.
Bottle flipping
A cóż to za nowość...rzucanie, kręcenie butelką? Wielu widziało pewnie w Internecie filmy gdzie ludzie w najróżniejszy sposób podrzucają plastikowe butelki w części wypełnione wodą.
Samorząd Uczniowski postanowił zorganizować szkolne zawody w tą nietypową "dyscyplinę". Zainteresowanie przerosło nasze oczekiwanie. Na starcie stanęło 64 uczniów i uczennic z klas IV-VI. Przez cały maj oraz połowę czerwca trwała zażarta rywalizacja w systemie pucharowym.
Najlepsza czwórka dotarła do ścisłego finału. Jednak król mógł być tylko jeden...
Oto wyniki:
1. ADAM MICKIEWICZ- 6a
2. Olek Prządka- 5a
3. Mateusz Gajewski- 6a
4. Oliwia Kędra- 4a

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy. Dziękujemy sędziom- p. Magdzie i p. Rafałowi, którzy dbali o sportowego ducha. P. Joli dziękujemy za wspaniałą nagrodę dla króla.

Wszystkich zachęcamy do udziału w kolejnej edycji już za rok.