18.11.2017.
WIELKI SUKCES SZKOLNYCH SPORTOWCÓW!!!
Puchar jest nasz! We wtorek, 20 czerwca 2017 przedstawiciele grona sportowców, łącznie z nauczycielami, zostało zaproszonych na uroczystość wręczenia nagród za sukcesy podczas zawodów 50. Warszawskiej Olimpiady Młodzieży o Mistrzostwo dzielnicy Wola m. st. Warszawy.
  • W kategorii dziewcząt, w roku szkolnym 2016/2017 nasza szkoła zajęła V miejsce!

• W kategorii chłopców, w bieżącym roku szkolnym – I miejsce!

• W klasyfikacji ogólnej wolskich szkół podstawowych, 50. Warszawskiej Olimpiady Młodzieży o Mistrzostwo dzielnicy Wola m. st. Warszawy, w roku szkolnym 2016/2017 nasza szkoła, Szkoła Podstawowa nr 26 im. Mirosława Biernackiego zajmuje… III miejsce!!!

Ten ogromny sukces nie byłby możliwy bez naszych doskonałych nauczycieli - wuefistów. To oni przez wiele godzin przygotowywali nas do sportowej walki o najwyższe stopnie podium. To oni mobilizowali nas do niepoddawania się. To oni są dużą częścią tak ważnego sukcesu i tylko oni wiedzą ile pracy i nerwów ich to kosztowało.

• Nagrodę I stopnia we współzawodnictwie nauczycieli w ramach 50. Warszawskiej Olimpiady Młodzieży o Mistrzostwo dzielnicy Wola m. st. Warszawy w kategorii szkół podstawowych w roku szkolnym 2016/2017 otrzymała Pani Jolanta Górska.

• Nagrodę II stopnia we współzawodnictwie nauczycieli w ramach 50. Warszawskiej Olimpiady Młodzieży o Mistrzostwo dzielnicy Wola m. st. Warszawy w kategorii szkół podstawowych w roku szkolnym 2016/2017 otrzymał Pan Konrad Nassalski.

• Nagrodę III stopnia we współzawodnictwie nauczycieli w ramach 50. Warszawskiej Olimpiady Młodzieży o Mistrzostwo dzielnicy Wola m. st. Warszawy w kategorii szkół podstawowych w roku szkolnym 2016/2017 otrzymała Pani Magdalena Hulak.

Nagród dla nauczycieli nie byłoby, gdyby nie było nas, uczniów. Nie zawsze grzecznych ;-) ale zawsze pracowitych i walecznych. Doskonale znamy zasady fair play i według nich postępujemy. Sportowcy, którzy zdobyli najwięcej punktów podczas zawodów otrzymali List Gratulacyjny oraz nagrody rzeczowe.

W imieniu Rady i Zarządu Dzielnicy Wola m. st. Warszawy, Burmistrz Dzielnicy Wola m. st. Warszawy – Pan Krzysztof Strzałkowski, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Wola m. st. Warszawy, Pani Grażyna Orzechowska Mikulska, oraz Przewodnicząca Rady Dzielnicy Wola m. st. Warszawy Pani Ewa Stankiewicz składają serdeczne gratulacje za osiągnięte dotychczas wyniki sportowe dla:

Amelii Matuszewskiej (gimnastyka)

Aleksandra Prządki (gimnastyka)

Mateusza Wójcika (siatkówka).

Wszystkim Wam, szanowni sportowcy, życzymy wytrwałości oraz dalszych sukcesów na sportowej ścieżce życia aż po olimpijskie laury!!! Oby tak dalej! Jesteśmy z Was dumni!