19.03.2019.
Zakończenie roku szkolnego 16/17
Nareszcie nadszedł ten długo oczekiwany dzień...
Aura za oknem początkowo nie napawała zbytnim wakacyjnym optymizmem, a być może to niebo się smuciło, że wszyscy uczniowie naszej szkole zapomną o niej na najbliższe dwa miesiące.
Mimo wszystko ów dzień przyniósł wiele uśmiechu. Najpierw o godz. 8.30 p. Dyrektor nagrodził wyróżnionych uczniów z klas I-III. Nie zabrakło także nagród dla sportowców oraz muzyków.

O godz. 10.00 przyszedł czas na klasy starsze. Po prawie 18 latach przerwy, w związku z reformą oświaty, nie mieliśmy absolwentów. Nie przeszkodziło to jednak temu, aby zakończyć ten rok szkolny z prawdziwą pompą.
Uroczystość przygotowana przez uczniów klasy 6c i 5b, pod kierunkiem p. Tyburskiego, p. Celej, p. Górskiej, p. Hulak oraz p. Dębińskiej była dosyć nietypowa i mimo długiego czasu jaki spędziliśmy na sali wszyscy stwierdzili, że było warto.

W "lotniskowej przygodzie" (bo tam miało miejsce zakończenie roku :) wzięli udział: p. Dyrektor- Paweł Prusik, p. Kamil Giemza- radny dzielnicy Wola, kombatanci ze Zgrupowania AK Chrobry II, ks. Jarosław Gralicki- proboszcz parafii św. Alojzego Orione.
Oficjele nagrodzili wyróżnionych uczniów świadectwami z biało- czerwonym paskiem, a także pogratulowali Rodzicom.

Najwyższą średnią osiągnęła uczennica klasy VB: JOANNA NOSAL

Po rozdaniu świadectw poszczególni nauczycieli rozdali około setkę nagród dla wyróżnionych uczniów w konkursach. Nie zabrakło wybitnych polonistów, historyków, matematyków, muzyków, a także chyba przede wszystkim sportowców.

Nagrodzeni zostali także nauczyciele, którzy otrzymali statuetki Mirków 2017- w siedmiu kategoriach. Nagrodę specjalną otrzymała p. BARBARA GRABOWSKA, która po kilkunastu latach pracy opuszcza nasze mury.

Na gali nie zabrakło wesołych wakacyjnych piosenek, tańczących kurczaków oraz latających spidermanów. Fragment pokazu możecie Państwo obejrzeć tutaj

Wszystkim uczniom, rodzicom, pracownikom szkoły życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji!!!