18.01.2019.
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017-2018
Wakacji nadszedł kres...pierwszy dzwonek, który wybrzmiał w murach naszej szkole oznajmił początek nowego roku szkolnego.
W czasie uroczystości Dyrekcja życzyła zgromadzonym uczniom sukcesów w nauce, a nauczycielom wytrwałości i zadowolenia z pracy. Poza tym, p. Paweł Prusik- Dyrektor szkoły, przedstawił pokrótce plan pracy szkoły na nadchodzący rok oraz zmiany jakie nastąpiły w infrastrukturze szkoły m. in z reformą systemu edukacji.
Radny dzielnicy Wola p. Kamil Giemza życzył wszystkim zebranym sukcesów edukacyjnych, a także w imieniu władz dzielnicy przekazał wyprawki dla zerówki oraz pierwszoklasistów

Na akademii nie mogło również zabraknąć kombatantów ze Zgrupowania AK Chrobry II. Pan Jerzy Zakrzewski mówił do zgromadzonych uczniów, że to właśnie oni są przyszłością tego narodu i prosił, aby nie zaprzepaścili szansy jaką jest edukacja, gdyż oni sami takiej szansy nie mieli.
Wszystkim pracownikom szkoły, rodzicom, uczniom, życzymy sukcesów!!!